PC a PS4

• breadCZ 26 Ăşno 2014 18:23:44 3 příspěvky
    Viděn před 7 lety
    Zaregistrován před 7 lety
    Ahojte lidi, mám takový dotaz, je výhodnější koupit si ps4, nebo pc, který je výkonější než ps4.

Předem díky :)
  • big123456 3 bĹ™e 2014 19:04:13 1 příspěvky
    Viděn před 4 lety
    Zaregistrován před 10 lety
    Zálěží na človeku, já osobně mam slušný PC a hodlám kupovat PS4 hlavně kvuli exkluzivitám :)

Pokud máš rád akčnější hry tak bych doporučil PS4, pokud třeba strategie tak rozhodně PC :)
  • breadCZ 4 bĹ™e 2014 19:06:43 3 příspěvky
    Viděn před 7 lety
    Díky moc za odpověď, moc jsi mi pomohl ve vybírání. :)
  • Puck9 5 bĹ™e 2014 12:02:09 1 příspěvky
    Viděn před 6 lety
    A pokud NHL, tak je volba jasná (PS)
  • GTRealAuto 23 říj 2014 16:21:51 1 příspěvky
    Viděn před 10 měsíci
    Zaregistrován před 6 lety
    asi je to pozde psat... ale... vzdycky si mas vybirat platformu podle toho co budes hrat... hry, hry a hry... a ne grafika. Jestli se ti libi uncharted 4 tak na pc si to nazhrajes... jestli se ti libi ja nevim placnu... dota 2 tak na ps4 si to nezahrajes... takze asi tak
  • basabasta 8 led 2015 13:59:02 6 příspěvky
    Viděn před 6 lety
    Nejlepší je určitě řešit všechny konzoly a také PC.... jenom to trochu víc bude stát. Jestli jsi ale natolik milý bradCZ zažraný do her pak je to v poho.:cool: :cool: :evil:
  • Smazaný uživatel 24 leden 2015 18:51:32
    @big123456 U me jednoznačně vede v grafice,ovládání a celková propracovanos her je nejlepší PC.
  • Medojed 18 Ăşno 2015 15:13:33 2 příspěvky
    Viděn před 5 lety
    Já bych si vybral podle dvou věcí:

1) Jak už tu bylo řečeno co chceš hrát, protože jestli máš rád střílečky, strategie, MOBy a oldschool RPG (wasteland 2, Divivnity) tak v tomhle PC jasně vede. Na druhou stranu Playstation je lepší na sporty, hopsačky, hack & slash a k tomu je na to spousta indie her, který jsou sice i na kompa, ale mě prostě většinou víc sedí hrát je na playstu.

2) Co maj tvoji kámoši, protože hrát sám nebo s náhodnejma lidma z netu neni taková zábava (alespoň u některejch her).

Jinak mam¨na svym youtub kanálu asi půlhodinový video kde tyhle dvě věci nějak porovnávam a za mě je to prostě PCčko, ale vycházim z pozice člověka co obě tyhle věci má a hodnotim asi i podle toho, že mě baví kompy stavět a celkově beru výkoný počítač jako věc bez které bych se už asi neobešel.

Editováno od Medojed v 16:14:10 18-02-2015
  • Default_CZE 23 ÄŤec 2015 19:50:36 2 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zaregistrován před 5 lety
    přesně podle medojeda, co maj kámoši:wink:
  • MrEuroTrigger 6 zář 2015 06:32:39 8 příspěvky
    Viděn před 10 hodinami
    Zaregistrován před 10 lety
    @Merengues99 Tvé preference jsou tvé preference a já je plně respektuji, ale vezměme to popořadě.

Pohodlí - A co ti brání hrát PC hry z gauče, na gamepadu a HDTV?? Napadá mě, že jen tvá představivost. :) Na gamepadu se hraje lépe jak co (záleží titulu od titulu) a FPS žánr rozhodně ne, tedy, pokud považuješ za ideální míření intuitivní jako otáčení věže tanku. Já tedy ne, a to mám v konzolovém MP (Killzone 2,3, Singularity, Battlefiled 1943 a další) nahrány stovky hodin.

Řešení hardwaru - nové pre-build PC s Windowsem 8 mám od minulého srpna a z několika stovek jsem nespustil jen asi 4 hry, vesměs velmi obstarožní kousky. Na PC mám 3 roky záruku, kdyby byl jakýkoliv problém, pošlu to výrobci jako konzoli..

Exkluzivity - PC má víc only her než oldgen i newgen konzole dohromady, samozřejmě, že když chceš konkrétní only hru, potřebuješ konkrétní zařízení na kterém je k dispozici, to se nedá svítit. Když chci hrát hry jako Bard's Tale IV, Star Citizen, Mount and Blade 2: Bannerlord nebo Lichdom: Battlemage, potřebuji PC. Do PS4 bych už dávno šel, kdybych neměl desítky nedohraných her na PS3.

Konzolové hraní vyjde levněji - NE, pokud nejsi sběratel a jdeš skutečně po cenách, tak vyjde konzolové hraní dráže + platíš za multiplayer, bohužel už i na Playstationu. Na netu jsou desítky sestav vesměs jen o pár tisíc dražší než konzole, které konzole v hrubém výkonu překonávají. Samozřejmě, pokud ti jde o každou tisícikorunu a jsi v situaci buď a nebo (což z minulosti dobře znám a jsem rád, že už je to za mnou), může se konzolové hraní jevit levněji, avšak ve výsledku tomu tak není.

Editováno od MrEuroTrigger v 07:33:26 06-09-2015

Editováno od MrEuroTrigger v 07:34:34 06-09-2015
  • hracka94 23 ÄŤen 2017 14:39:05 1 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zaregistrován před 3 lety
    Ahoj všichni,
    už jste slyšeli o hře DEX? Je to kyberpunkové RPG, které vyšlo s českým dabingem od Fenix Prodabing. Je to fakt nářez! A navíc je ted v 75% slevě na Steamu. Příběh mě hrozně nadchl a kupování implantátů na zlepšování postavy úplná pecka, udělat si ze svý postavy terminátora nemůže jen tak někdo: :D Jsem ráda, že se můžu rozhodovat podle sebe a tak určovat dějovou linku. Akorát konec mohl být více rozvětvený, ale to je u každý hry něco. Jo a navíc je na vás jestli budete hrát jako tichý zabiják, hacker nebo rambo. Já tedy doporučuji. To si nenechte ujít, kdo ví, kdy to zase bude v takový slevě. http://store.steampowered.com/app/269650/Dex/
  • honzarentl 16 říj 2017 17:36:45 2 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Co je podle Vás lepší a na co líp seženu hry?
  • ivosnavratil 17 říj 2017 10:12:50 1 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Já bych doporučoval spíš playstation, pokud to chceš vyloženě na hry, když ne tak i na počítači se dá slušně zapařit :-)
  • edastrnad 18 říj 2017 12:16:46 1 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Pokud budete kupovat playstation, tak se mrkněte na herni-svet.cz, mají tam i docela levné hry :-)
  • daniellabounek 20 říj 2017 09:08:57 1 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Tam nakupuji dětem hry na pc :) mají jich hodně skladem, a hlavně to balí tak, že nedochází k rozbití zásilky po cestě, tak jak je to běžné
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.