WRC 3

• Marek_11 editor, Eurogamer Czech Republic 17 říj 2012 22:18:35 3 příspěvky
    Viděn před 2 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    @WyderCZ Hraju to na gamepadu, MS volant mam bohuzel jeste s gameport koncovkou. ;) Ale pravda, rucka na tlacitku neni idealni - mel jsem ji vzdycky pod pravym palcem, takze zvlast zatacky doleva byly hodne spatny.

@Igiss Vsechny tri WRC hry se IMHO povedly, Milestone udelali za tri roky vic prace nez Codemasters s Colinem. Navic naslouchaji hracum, takze postupne zlepsili erzety, jizni model i tu grafiku... letos by nad hrou melo remcat uz minimum lidi.
  • Smazaný uživatel 19 říjen 2012 10:00:50
    No, jedinej zpusob jak tu rucni brzdu vyresit je koupit si Fanatec a upravit ho a nebo koupit ten nejdrazsi Mad Catz volant s FF a radit na padlech + radicku namapovat jako rucku. Ale oboji je dost drahe reseni:)))

Ja jsem od Milestone hral jen to demo te prvni hry. To mi prislo dost spatne tedy, ale letosni verze uz snad vypada lepe.

Jinak s hranim na gamepadu uz skoro nemam zkusenost. Samozrejme to pouzivam ve hrach jako GTA, L.A. noire apod., ale tady a ve formulich jezdim jens volantem a ff...

Editovno od WyderCZ v 10:28:04 19-10-2012

Editováno od WyderCZ v 10:29:05 19-10-2012
  • Marek_11 editor, Eurogamer Czech Republic 21 říj 2012 17:56:30 3 příspěvky
    Viděn před 2 lety
    Jj, ofiko reseni je dost draha legrace, jedine si neco postavit. Obcas u youtube videi zasnu ceho jsou RBR zavodnici schopni. ;)

U prvniho WRC bylo dulezite nenechat se odradit. Jezdilo to trochu jinak nez Colin a spol, plus hra mela tri jizdni modely a hromadu asistentu. A vsechno se vybiralo hned na zacatku, s tvorbou profilu. Spousta lidi to zkusila jen pet minut a uninstall. A samozrejme, nic moc grafika hre taky moc nepomohla.

Ja zas postupem casu prechazim z volantu na gamepad. Simulatoru nevychazi tolik a vytahovat/konfigurovat volant kvuli DiRT serii, Shiftu, GRIDu nebo WRC... to je snad i zbytecny. Je v tom trochu lenost a zaroven lehke opovrzeni ;) jakoze volantu je na (obcas docela) arkadu skoda.
  • Smazaný uživatel 28 říjen 2012 13:02:28
    RBR je jina liga, to jsem teda zkousel, ale je to fakt hardcore. Trate jsou paradni (zejmena ty realne ceske si nemuzu vynachvalit), ale je prakticky nemozne s tema lidma, co to jezdej byt alespon trosku vyrovnanej, pokud nerozumis nastavovani podvozku, brzd, vyvazeni a vubec vseho dalsiho. Proto to ted nejezdim, asi na to jeste nemam... :-)

Ja jinak jezdim s MS volantem u Xboxu, na formule je to idealni, tam odpovida i tech pouhych 270 prakticky realu. Jedinej duvod proc to uprednostnuju je FF, gamepad mi v tohmle prijde polovicni.

Ale predtim jsem to jezdil taky jen s tim a slo to...

s vyndavanim osobne nebojuju, mam ho jeste se stojanem (Speedblack Evo), takze mi tu stoji vedle TV. V pripade ze to vidi nejaka navsteva, tak je to ale velmi vtipne, vzdycky to nejak zakecavam... :-)

Editováno od WyderCZ v 13:03:07 28-10-2012
  • Marek_11 editor, Eurogamer Czech Republic 28 říj 2012 15:24:10 3 příspěvky
    Viděn před 2 lety
    S vyndavanim a zapojovanim volantu jsem tu lenost zahnal az do krajnosti. ;) Jeden cas jsem ho mel porad venku a vice-mene zapojeny, pricvaknuty na stole jen kousek od klavesnice. Ale i to premistovani, precvaknuti a dopozapojovani mi prislo az moc, takze nez bych se s tim babral a kalibroval... capnul jsem gamepad a jelo se. Takze tak, pro ilustraci. ;) Nanestesti tech opravdovych simulatoru vychazi porad min, na vetsinu semi-arkad pad v pohode postaci.

Jinak souhlas, RBR je pro ufouny, kdo ma i geny mechanika a je schopen hrat si detailne s nastavenim, dostane z auta vic a na casech je to znat. Ono to bylo zajimavy i kdyz hra vysla a jezdily se jen ofiko trate, nekteri byli na klavesnici rychlejsi nez borci na volantech. Nejake soupereni a hrani online se neda brat moc vazne, ja to vzdycky jezdil ciste pro radost z jizdy a kvuli prekonavani vlastnich casu. To byl jeste MS FF volant v permanenci.

Cimz se oklikou vracim k WRC 3, tam je multiplayer skvely, se setupy si sice hrat muzes, ale predpokladam ze to moc hracu nedela. Ostatne hra ma k simulatoru daleko, vliv to sice ma, ale... kdo by s tim ztracel cas. Napinavy je to i s default nastavenim, casto se nahanime o setinky, velka parada.

Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.