PS3vsPS3 SLim

• VLAN 9 říj 2009 17:18:56 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Která verze této skvělé konzole vás zaujala? mě obje, ale slim více z důvodů praktičnosti.
  • Smazaný uživatel 9 říjen 2009 18:07:04
    Nejvice me zaujaly prvni verze fatu se zpetnou kompatibilitou PS2. Ted je mi to celkem jedno. Do slimu bych mozna sel, kdybych mel moc uzkou policku u televize...:)
  • Ahurmen 9 říj 2009 18:16:39 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Rozhodně když už PS3, tak fat verzi. Nijak velký rozdíl ve velikosti tam nevidím a popravdě, kdybych se měl řídit vzhledem, tak si už raději než PS3 slim pořídim starý dobrý atárko :)

To samí je PSP 3000 a PSP Go. COpak je teď v módě, že méně "funkcí" je za více peněz? :)
  • titan4 9 říj 2009 19:34:17 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Zvažuju koupi PS3 dokud ještě je na skladech tlustá verze, která se mi taky upřímně líbí trochu víc. Ale mrzí mě ta ztráta zpětný kompatibility. Na PS2 je obrovský množství úžasných titulů. A jako jo mohl bych si koupit PS2. To neni otázka financí, ale já prostě nemám kam nacpat všechny konzole, proto bych kompatibilitu přivítal. Bohužel Sony se postavilo na hlavu a tvrdí takovej nesmysl, že o zpětnou kompatibilitu neni zájem.
  • Ichitsugo 11 říj 2009 00:12:27 46 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Co se tyce ps2 kompatibility tak se šuškalo něco o softwarové emulaci.
    Jinak PSP GO se mi vůbec nelíbí nejvíc mě dostalo že tituly které se nakupují přez ps store tak vyjdou dráž než tituly na umd ...tudíš oni nejenže ušetří na lisování umdeček a jejich následném vydání do kamených obchodů ale ještě na tom vydělávaj timhle stylem :D
    Ale to sem odbočil jinak už se tu o tom mluvilo stejně jako Vlan ocenuji u slimu praktičnost
    ale Fat to je Elegance sama ještě podpora Linuxu :) Mno nevim nevim kdyby mi je někdo postavil vedle sebe at si vyberu bylo by to těžké... ale nejvíc by u mě rozhodovalo která verze bude lépe chlazená a prostě životnost.
  • VLAN 11 říj 2009 05:53:25 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    PS3 má elůeganci, ale to už jsem tu někde psal. Otřeš ten lesklý povrchy pachovkou nebo hardem, a už jsou na něm vlasové škrábance. Bohužel, tento jev mě dost odpudil, a proto jsem srdce odevzdal Slimovi.
  • matmanX 11 říj 2009 13:21:35 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Jestli budu kupovat PS3, tak taky půjdu do Slimu. Kolem telky nemám moc místa a ty menší rozměry se budou hodit, navíc sou vnitřnosti lépe chlazené a celá konzole má daleko nižší spotřebu.
  • Dominick185 11 říj 2009 14:15:46 36 příspěvky
    Viděn před 5 lety
    Zaregistrován před 12 lety
    To co, co se mi na PS3 líbilo se slim verzí zmizelo ... :-) Pokud bych si někdy nějakým nedopatřením koupil PS3 byla by to rozhodně fat verze ... :-)
  • VLAN 12 říj 2009 15:52:49 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Já nad ní uvažuji čim dál více. Táhne mě svými exklusivními tituly, které XBOX nenabízí(bohužel jinak by jsem si koupil XBOX)
  • peca_cz 12 říj 2009 18:49:23 48 příspěvky
    Viděn před 2 lety
    Já mám PS3 80GB verzi. Ten vzhled mě připadá mnohem lepší než u slim verze, jediné co hraje v prospěch slimky je spotřeba. Pokud jde o hlučnost, tak proti PC je PSko tiché jako pěna :) PSko mně nikdy při hraní neruší.

Na povrch PS3 používám utěrku z mikrovlákna která je určená na tyto povrchy, žádné škrábance jsem nenašel. :p

To VLAN: Tak už přestaň uvažovat a kupuj U2 je tu už v pátek. :)
  • VLAN 18 říj 2009 11:04:24 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    peca_cz- Já bych koupil, třeba hned ale nemám za co.
  • peca_cz 18 říj 2009 18:18:08 48 příspěvky
    Viděn před 2 lety
    Jasně no, pořád je to 7,4k :( A pak to chce ještě nějaké pořádné zobrazovadlo :) To je dalších dost prachů.
  • VLAN 20 říj 2009 14:57:51 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    televize problém neni, mám k dispozici slušnou. Spíš jso u problém peníze, apak si an druhou starnu říkám, že většinu her by jsem stejně hrál na pc, takže jestli to má kvůli tě pár exlusivním titulům cenu
  • matmanX 22 říj 2009 13:24:28 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    peca_cz wrote:
    Jasně no, pořád je to 7,4k :( A pak to chce ještě nějaké pořádné zobrazovadlo :) To je dalších dost prachů.
    Fat verze je teď už od 6500Kč, za necelých 7k dokonce i v bundlu s Killzone 2.
  • titan4 22 říj 2009 22:38:59 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Už se nějak začínaj ty exkluzivky hromadit a PS3 mě láká. Problém je, že jak dohraju ty exkluzivky co bych rád tak PS3 bude sbírat prach, protože si jinak radši zahraju na Xboxu.
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.