Risen 4/10 na eurogamer.net

• dracihnev 4 říj 2009 12:36:43 1 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    co vy nato? nejdriv operace flashpoint a ted i jejich bratrsky web
    http://www.eurogamer.net/articles/risen-review?page=2

ten eurogamer je nejakej divnej kdyz da nejlepsimu rpgcku od doby gothicu2 takovehle hodnoceni
  • Smazaný uživatel 4 říjen 2009 15:28:52
    Koukám ze EG se vám jeví dost kontroverzne (no kvuli tem recenzím vsak oprávnene). Já jsem osobne Risen ani OF2:DR nehrál, a i kdyby jo, se svou funkcí moderátora by se nehodilo, abych se k soucasnému stavu nejak vyjadroval. Jediný co muzu ríct je to, ze se tu holt asi nebude krácet v rade, tak jako u ostatních serveru :-) Konec hlásení.
  • Smazaný uživatel 4 říjen 2009 16:16:03
    Muzu se zeptat, jestli jsi to uz hral? Asi ano, kdyz to nazyvas nejlepsim RPG od dob gothicu 2... V cem konkretne se tedy ta recenze myli?
  • titan4 6 říj 2009 08:09:43 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Předně byla recenzovaná X360 verze, která má i na Metacritic 54, takže zas tak mimo to nebude. Vypadá to, že xboxová verze se moc nepovedla.
  • Ahurmen 6 říj 2009 15:57:43 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Já řikal, že Risen bude propadák... :)
    Plně s nimi souhlasím.
  • Marcelzvon 6 říj 2009 21:07:01 414 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Ale no tak, Ahur, nebuď...Gothic to je a jsem za něj rád, akorát si na něj budu muset počkat, až bude pro mne hratelnej. Nahodíš a čekáš , až Rybíška zabere a pak styl,,Fable,,.
    Je to dobrej základ a něco se s Tím bude muset províst a snad ty zdrojáky uvolněj?!
    Teď jde hlavně o tu češtinu! Zbytek se vstřebá...Optimist Druid Ogde Beer, jaskyně Zvon.
    Edit: Dračáku...Jaksi si přeskočil Havrana a G3, a to ma teda neštvi, jestli seš Gotickej jako já...a dále už si to hrál?! No a to nemluvím o dalších skvělých RPGéčkách od jinuď. Já mám nahráno na Gothicách hodně přes Tisícovku her.hodin, ale jsem rád za jakoukoliv Hratelnou další RPG a Virtuální Svět.
  • MartinezZ 7 říj 2009 10:14:48 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    osobně se domnívám.. :) ... že hry na bázi Gothicu by se měli recenzovat až 6 měsíců po vydání, tedy po 185 patchích a tudíž pouze 50% zabugovanosti :D (promiňte, nedalo mi to...)
  • Simonix 7 říj 2009 12:22:44 45 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    MartinezZ : Za to shoříš v pekle!!!..:D

Osobně jsem hrál a dohrál všechny díly Gothicu a konkrétně s třetím dílem jsem neměl problém, i když je pravda, že jsem ho začal hrát zhruba půl roku po vydání. "o))
  • Marcelzvon 7 říj 2009 15:01:43 414 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    OT: MartinezZi, prosím Tě po prvně jsem ho dohrál s tím co bylo u původní hry, 2x před 1.7, a do čtvrtice s 1.7...(v 1.7 ma zklamali, že ochočili Prasátka, Jeleny atd.). Jinak RISEN je sice jiným, všechno je to trochu jinak(manegment hry, pohyby,boj...), ale ducha Gothiika to stále má i když je zde ta upřílišněnost směrem k hráči, šanghajování, ...,,koridory,, a různé musy a ,,až příště,, či ,,počkej si a zapomeň,, prostě , kde Tě nechtěj... tam Tě nepustěj atd. Vřele doporučuji již naplno šlapající a rozjetej stránky na Netu...Risen.cz...!! Gotickej Marcel od Zvonu.
    Edit: navíc na Mašině necelý 2Gigo, 1MB Ram, GE 5700, a pak 6600(huž to má číňanka za sebou...R.I.P.), he teď 5700...hlavně , že se to hýbalo i když přískokama.
  • Marcelzvon 7 říj 2009 15:23:17 414 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Jo Slickere, diky za link, hehe to je od EL Kamila, jasná zpráva...tož není co řešit a vzhůru do bezvědomí. No umne to bude podstatně víc než 4O hodin, spíš ta horní hranice, že...za všechny frakce a různá obtížnost...cca 100 hracích hodin bych to koštoval, no uvidímeaž to padne u mne na pitevní stůl. Gotickej Marcel od Zvonu.
  • titan4 7 říj 2009 17:53:14 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    slicker: Nechci schazovat Risen, ale aby recenzi psal autor fanstránky recenzované hry...to mi nezní zrovna moc objektivně.
  • matmanX 7 říj 2009 18:36:18 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    titan4 wrote:
    slicker: Nechci schazovat Risen, ale aby recenzi psal autor fanstránky recenzované hry...to mi nezní zrovna moc objektivně.
    +1

Stáhl sem si demo a zdá se, že se vyskytl stejný problém jako u Gothicu 3. Když hru spustím, naskočí mi černá obrazovka a po monitoru jezdí "Input nor supported". Tuhle hru si asi nezahraju.
  • MartinezZ 7 říj 2009 19:35:37 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    titan4 - to mě taky bacilo do očí. Ale zřejmě bylo na výběr - buďto to svěřit někomu, kdo se sérií nemá zkušenosti (a bude to možná trvat déle) nebo někomu, kdo tím žije a bude jasné, že vyzkouší i to, co by někdo neznalý možná zkoušel až po mnohem delší době (a tudíž mimo čas na recenzi).A přiznejme si, že Risen si najde cestu hlavně ke hráčům minulých Gothiků. Takže vlastně taková variace na téma "od hráčů pro hráče". :)
  • MartinezZ 7 říj 2009 23:55:49 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    slicker - plodím tu bláboly místo toho, abych si počkal, až to napíšeš ve dvou větách a 10x srozumitelněji :D
  • titan4 8 říj 2009 09:08:16 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Ano ale pak to nemá být hodnocená recenze, ale jenom článek jako pohled na hru ze strany dlouhodobého fanouška série Gothic. Mě je to jedno. Risen pravděpodobně hrát nebudu, protože mě nikdy Gothic moc nebral. Jsem spíš na TES. Jenom mě to prostě trochu zarazilo.
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.