Cities XL Stránka 2

další Závěrečná
  • Ichitsugo 19 zář 2009 22:03:03 46 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Neříkám že je ta grafika je špatná ale že mi tenkrat pripadala lepsi.
    Vzdy kdyz si vybavim nějakou hru kterou sem drive hral tak si ji vybavim v jinem kabatku nez puvodne byla :)
    Nebo takovej rollercoaster tycoon toho sem se nahral vim ze jsem měl tenkrát od jednoho kámoše pučenej herní výběr a tam bylo demo a to sem pařil furt dokola xD
  • Ahurmen 20 zář 2009 14:36:17 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Ichitsugo wrote:
    Neříkám že je ta grafika je špatná ale že mi tenkrat pripadala lepsi.
    Vzdy kdyz si vybavim nějakou hru kterou sem drive hral tak si ji vybavim v jinem kabatku nez puvodne byla :)
    Nebo takovej rollercoaster tycoon toho sem se nahral vim ze jsem měl tenkrát od jednoho kámoše pučenej herní výběr a tam bylo demo a to sem pařil furt dokola xD

To si nevybavuješ v jiném kabátku, jen dříve nebylo tak vysoké rozlišení. Proto se dnes grafika musí roztáhnout a pak to vypadá, tak jak to vypadá.
  • VLAN 28 zář 2009 19:25:30 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Větší rozlišení má i své výhody. Vzpomínám si, jak jsem před lety seděl u 15ky monitoru a byl nadšený z rozlišení 800x600 :D . Dnes je to o pozznání lepší. Většina lidí sedí u monitoru o úhlopříčce 20 a více palců.Rozlišen, myslím že je dnes normání 1440x900pixelů a více.
  • Ahurmen 29 zář 2009 14:53:27 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Větší rozličení má pouze své výhody, zápory nehledej :)))))))
  • VLAN 29 zář 2009 20:46:51 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    jdou hledat, musíš mít výkonější grafiku aby to utáhla.
  • Ahurmen 30 zář 2009 18:00:57 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    No jo, ale to nikoho nezajímá :)))
    ehm, skoro :)
  • další Závěrečná
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.