Vadí Vám bugy ve hrách, které hraní usnadňují????

• DrticSanic87 21 srp 2009 09:11:03 2 příspěvky
    Viděn před 4 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Můžu říct za sebe, ale i za ostatní, že BUGY a různé vývojářské nedostatky jsou vadou na kráse každé hry. Co, když nám ale pomůžou, při hladším průběhu hraní??? Máte nějaké osobní, třeba i vtipné zážitky????
  • Smazaný uživatel 21 srpen 2009 09:58:12
    Trestanecká kolonie-Gothic 2. Pokud se vybjehlo a beranidlo, orci to ignorovali a dalo se je postrílet lukem. To samé slo z vodou, koupat se jim taky nechtelo.
  • matmanX 21 srp 2009 15:43:46 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    já to nemám rád. když se např. nepřítel sasekne ve zdi, vypadá to divně a není už to pak taková zábava, když stačí sejmout člověka, který se skoro ani nehýbe. ale zase někdy jen tak pro srandu je to celkem dobré.

Příklad: myslím, že když v GTA 4 zůstanete v tom obchodě s auty v Algonquinu do zavírací doby, vchodové dveře se zavřou a policajti se nedostanou dovnitř, takže můžete s té předstříšky nad vchodem kosit všechno na ulici. to těch ulic se myslím ani nevleze vrtulník a když vás to přestane bavit, stačí si vzít jedno auto, prostřelit sklo, skočit na ulici arychle ujet.
  • xsarar 21 srp 2009 19:14:06 478 příspěvky
    Viděn před 9 měsíci
    Horsi je kdyz jsou nejake bugy v multiplayer hrach.
  • DrticSanic87 22 srp 2009 22:07:49 2 příspěvky
    Viděn před 4 lety
    abych pravdu řekl, nevim jak se k tomu mám postavit... :( Na jednu stranu, při těch in-game chybách hra ztrácí určité kouzlo a pro hráče uspokojení, po zvládnutí těžkých protivníků nebo vypjatých situací. Já mám teda lepší pocit když někoho rosekám na s*****
    na ostro, než když se zarazí o roh zdi. Na druhou stranu mě ty chyby už párkrát usnadnili "paření" ...:D
  • titan4 22 srp 2009 22:13:59 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Mě vadí všechny chyby. Kazí to pocit ze hry, kazí to herní zážitek tak jak byl zamýšlen a když zapomenu delší dobu saveovat a pak udělám save a zjistím, že je save poškozenej a musim od toho předchozího 10 hodin starýho savu tak mám chuť rozflákat všechno kolem...
  • Smazaný uživatel 22 srpen 2009 22:20:43
    titan4: Tak to mi ani nepovidej. Behem hrani So Blonde mi hra dvakrat (!) zamrzla behem ukladani. A neposkodil se jen jeden save, poskodily se uplne vsechny! Kdyby prede mnou stala vyvojarska druzina a ja mel v ruce pohrabac, asi by to bylo pekne ostry. :-))
  • VLAN 6 zář 2009 08:04:10 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Samozremne ze mi to vadi, například v Kmotr 2 se mi to při ukládání občas neuloží, a občas sekne a restartuje hra
  • MartinezZ 6 zář 2009 14:51:30 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Ještě jsem snad nenarazil na bug, který by mi hru usnadňoval, nepočítaje tak chyby v AI, kdy třeba nepřítel utíká na místě do zdi nebo stojí, čumí a ingoruje mě (vivat Delta Force :D ).
  • VLAN 6 zář 2009 14:56:27 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    jo, jenže kvůli takovejm pak ta hra kolikrát nejde dohrát
  • Ahurmen 10 pro 2009 19:37:36 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Pokud o nějakém bugu usnadňujícím hru vím a vadí mi, tak ho nezněužívám :)
  • Marcelzvon 11 pro 2009 20:21:43 414 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Kubulus: v G2 + Havran to již nezkoušej, tam je všechno Pochlapené! i povýšování-výcvik Tě pěkně vycucne-devalvace. Kostějové uměj na všechno vyzkočej, Trotlové plavou, Trollové jsou nepůstřelný, Golemové trošku více vytvrdli, atd , he a Síkrové v Oldu a Břity v Death Valley, lahůdka...Havran nemá chybu! Dejte si...Marcel od Zvonu.
    No jinak všeobecně, když nějak to nepřekáží v postupu ve hře, tak neštěstí,,Druhých,,vždy potěší...,ale ,,množičku na chechťáky,,lze již označit hanlivým názvem.,,CHEAT,,že...
  • PlayerRiada 16 pro 2009 15:45:09 307 příspěvky
    Viděn před 7 lety
    Hraju ted Fable II. a tesila jsem na mensiho bossika , on se zasekl a stacil na nej jen jeden elektrosok. Takze to bylo docela zklamani.
    Pokud by to byl nejaky hodne velky boss a hra by mi takhle "pomohla" tak bych si mozna oddechla, jenze taky bych mela porad pocit, ze jsem to vlastne nedohrala. Takze takovou pomoc nechci.
    Jinak ztracene save a nemoznost splnit ukol jsou na infarkt.
  • Marcelzvon 18 pro 2009 11:27:54 414 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Chybky v překladech do CZ, u RPG her znemožňující férové splnění důležitých Questů...
    Marcel od Zvonu.
  • titan4 18 pro 2009 13:40:04 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Ztracený savy jsou snad nejhorší věc. Když se mi v Oblivionu podělal Save a poslední byl asi 6 hodin starej tak dodnes nechápu, že všechno v mém okolí přežilo bez ujmy.
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.