Moralisté - násilí a erotika ve hrách Stránka 6

další Závěrečná
  • Smazaný uživatel 30 říjen 2009 10:23:31
    OT:
    Tak mi to prijde, ze v té chvíli meli sklony zeny zachranovat Kaidana a muzi zas Ashley. Zrejme u nás všech pudy nakonec zvítezily :D
  • PlayerRiada 6 lis 2009 15:16:31 307 příspěvky
    Viděn před 7 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Zajimalo by mne jakym způsobem se provadeji vyzkumy o vlivu her na deti. Prijde mi to stejne jako s vyzkumy o skodlivosti koureni. Kdyz to plati tabakova firma, tak se ve vysledku jevi koureni jako zcela neskodne ne-li lecive.
    Kdyz je tedy potreba najit si vinika nejakoho průšvihu /sikana, postrileni spoluzaku/ tak proc ne hry. Staci vybrat vhodnou testovaci skupinu. Nejlepe mistni rvace. Pak staci jen spravna hra, typu zastrel co se pohne a pozadovany vysledek je tu.
    Hloupe k tomu obcas prispeji i tvurci her. Co sledovali v Modern Warfare 2 akci vystrilej lidi na letisti? Ma to byt reklama zadarmo, nebo se jim nechtelo lamat si hlavu s vymyslenim neceho noveho a tak se proste rozhodli sokovat a prilakat hrace vetsi brutalitou? Doufam, ze tahle taktika se neujme. Skodi to vsem.
  • Marcelzvon 6 lis 2009 18:01:57 414 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Ahoj Riado, již to dospělo tak daleko, že je již nic nezastaví:Vůně Krve= vůně Peněz, na nějaké hraní zapomeň dej si dohromady nějakého staršího Pejska-PC a budeš mít ode pro Vás Hafo 100% Her...Tulák Maqrcel od Zvonu.
  • matmanX 7 lis 2009 22:26:06 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    PlayerRiada wrote:
    Zajimalo by mne jakym způsobem se provadeji vyzkumy o vlivu her na deti. Prijde mi to stejne jako s vyzkumy o skodlivosti koureni. Kdyz to plati tabakova firma, tak se ve vysledku jevi koureni jako zcela neskodne ne-li lecive.
    Kdyz je tedy potreba najit si vinika nejakoho průšvihu /sikana, postrileni spoluzaku/ tak proc ne hry. Staci vybrat vhodnou testovaci skupinu. Nejlepe mistni rvace. Pak staci jen spravna hra, typu zastrel co se pohne a pozadovany vysledek je tu.
    Hloupe k tomu obcas prispeji i tvurci her. Co sledovali v Modern Warfare 2 akci vystrilej lidi na letisti? Ma to byt reklama zadarmo, nebo se jim nechtelo lamat si hlavu s vymyslenim neceho noveho a tak se proste rozhodli sokovat a prilakat hrace vetsi brutalitou? Doufam, ze tahle taktika se neujme. Skodi to vsem.
    1. Mě to většinou připadá, že tihle "odborníci" se jenom snaží nevybočovat z řady. Škodlivost her je stejný fenomén jako globální oteplování. Několik lidí si najde příčinu, proč dochází k určitým událostem a laické veřejnosti to přijde logické a hned je toho všude plno. Teprve až po nějaké době, kdy oprchá ten boom a lidi už nejsou tak šokovaní, se ozvou ostatní lidi, kteří tomu opravdu rozumí. Bohužel ty už málokdo poslouchá, protože lidi už berou to ten původní výrok jako fakt a danou věc.

2. Nejsem žádný pacifista a GTA hraju asi od sedmi, ale musím říct, že tohle už opravdu trochu přehnali. Není sice povinné pro splnění mise ty lidi zabíjet, ale ve hře to nikde neřeknou a když ostatní postavy střílejí do davu, tak automaticky udělá to samé. Navíc se všechno seběhne tak rychle, že hráč nemá vůbec čas na nějaké zapřemýšlení a zjišťování, jestli je to opravdu nutné.
  • PlayerRiada 8 lis 2009 15:43:07 307 příspěvky
    Viděn před 7 lety
    Nekdy ani ve hre od 18 let neni to co je bezne videt v TV. Dokonce i v animaku Griffinovi od 19.00 hod. je tolik ujetych sexualnich narazek a nasili, ze hry jsou jen cajicek.
  • MartinezZ 25 pro 2009 12:50:12 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Další blázní: viz. GamePark
  • MartinezZ 25 pro 2009 17:32:26 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    To raději nevykřikuj moc nahlas, nebo se toho ujme marketingové oddělení některého z velkých vydavatelů a budeme tu mít válku korporací jak v Unreal Tournemtu :D
  • matmanX 25 pro 2009 17:42:35 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Vypadá to na nějaké sektářské puritány, za všechno mluví už to přirovnání her a dokonce i rockové hudby k drogám. Těmhle to prostě nerozmluvíte ať děláte, co chcete.
  • další Závěrečná
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.