Pc vs Konzole Stránka 2

další Závěrečná
  • peca_cz 18 říj 2009 18:35:21 48 příspěvky
    Viděn před 2 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Hraji dlouho na PC a 3/4 roku na PS3 První hra co jsem na PS3 hrál bylo Killzone 2 Ty začátky byly dost krušní, než jsem si zvykl na míření páčkou tak jsem byl dost na nervy. Ale už je to v pohodě, musí se chtít. :)

Při hře na konzoly nejde oni tak o to že na kozolích byli lepší tituly, ale jde o to pohodlí při hře. Pleskneš sebou na gauč vezmeš si joypad. Koukáš na velkou TV a nerušeně paříš. Ale u PC se "hrbíš" nepohodlně na židli.

Na konzolých je další velká výhoda ta že se nemusíš zabývat tím jestli ti ta daná hra pojede a když pojede tak jestli pojede plynule, prostě koupíš hru která je optimalizovaná pro tu danou konzoly a hotovo.

A jeden z hlavních důvodů proč jsem si pořídil PS3 byl ten že vydavatelé nám do PC her přidávají stále fikanější dárečky v podobě různých aktivací, registrací, posílání mailů .......
  • honzajansky 4 pro 2016 23:20:50 1 příspěvky
    Viděn před 4 lety
    Zaregistrován před 4 lety
    Za mě rozhodně PC.. Konzoli bych si pořizoval navíc, protože PC bych potřeboval tak i tak. Hry na konzole jsou dražší. Takže je to prostě jen velké vyhazování peněz. Ovládání mí přijde zdlouhavější. Jediná výhoda je podle mě v grafice.. Ale na to zrovna moc náročný nejsem. Radši ušetřím pár tisíc, jelikož hry na PC neženu na Plaaayzhruba za polovinu co stojí ty na konzole.
  • dominikolsa 30 ÄŤec 2017 22:45:57 3 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zaregistrován před 3 lety
    na konzole jedině hernisvet
  • dominikolsa 30 ÄŤec 2017 22:46:22 3 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    mam od nich komplet vybavu od konzoli po hry za paradni ceny
  • dominikolsa 30 ÄŤec 2017 22:46:33 3 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    takze hernisvet jedine doporucuji
  • Martinek 21 srp 2017 09:59:03 2 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Já jsem teda zastánce konzole, mám koupený nový Xbox, předtím jsem měl psko, ale požitek z her je mnohem lepší než na pc
  • Hernikpepik 22 srp 2017 09:36:12 1 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Jaký máte Xbox a dají se na to v pohodě kupovat hry?
  • Martinek 23 srp 2017 10:30:17 2 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Mám tento xbox https://www.herni-svet.cz/xbox-one-1tb-xone, syn mi ho tu našel nejlevněji na internetu
  • další Závěrečná
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.