Pc vs Konzole

první předešlá
  • xsarar 16 srp 2009 19:32:16 478 příspěvky
    Viděn před 9 měsíci
    Zaregistrován před 11 lety
    cemu dáváte prednost?

Myslím si že obojí má své výhody ale jelikoz Pcckar takže preferuji PC
  • MartinezZ 16 srp 2009 20:03:58 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Komentář smazán.
  • MartinezZ 16 srp 2009 20:08:05 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Pro mě JEDINĚ PC. Ale nikomu to neberu.

1) Nevidím důvod, proč bych měl mít doma dvě věci na tu stejnou "práci"
    2) Nemáme víc televizí, nevidím důvod obtěžovat tím zbytek rodiny, když nikdo jiný hrami nežije
    3) Hraju hlavně střílečky a strategie - s joystickem bych za chvíli bezmocně mlátil hlavou o zeď (vyzkoušel jsem si to, tak vím, o čem mluvím :D)
    4) Díky multiplatformnosti vnímám ústupky PC vůči konzolím, negativně
  • xsarar 17 srp 2009 07:22:15 478 příspěvky
    Viděn před 9 měsíci
    Pravda. Ja mam jen PSP :-)
  • Smazaný uživatel 17 srpen 2009 09:46:46
    Já mám taky krom PC jeste PSP, ale taky-konzole nemusím a nechci. Drív mne to docela mrzelo, ze si nemůzu zahrát MGS sérii. Kupodivu, dalsí díl (zádnej pidizvík,plnhodnotnej) s nazvem Peace Walker, který má být skutecným pokracováním. Takze se uz tesim!
  • matmanX 21 srp 2009 16:03:37 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    po tom, co sem viděl videa z Heavy Rain, docela uvažuju o novém PS3 Slim. teď ještě sehnat prachy :D
  • titan4 21 srp 2009 17:03:53 196 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Vždycky jsem byl zarytý PC hráč, ale když jsem si kupoval LCD televizi (102cm) tak jsem si koupil xbox, řikal jsem si, že při nejhoršim to můžu prodat dám tomu šanci. Od tý doby všechno co je na konzoli hraju na konzoli.

1) Lepší zážitek ze hry na velký 40" televizi s kvalitníma reprákama s 5.1 zvukem na gauči nebo na posteli než shrbenej někde na židli u stolu.
    2) Bez nutnosti řešit věci jako nastavení kvality, ovladače. Prostě strčim DVD a hraju.
    3) Výborná sociální síť s meziherní komunikací, unifikovanou možností invitování do her
    4) Ovladač u xboxu je skvělej ! Ano není to klávesnice a myš, ale po nějaký době si na to člověk natolik zvykne, že už mu to ani nepřijde. Krom toho právě ve střílečkách tak mají všichni stejný možnosti. Nikdo nemá citlivější myš, nikomu se to neseká protože na to nemá comp...
    5) CENA! Za několik tisíc máte konzoli, která vám vydrží mnoho let hraní a neni třeba ji upgradovat. Ano nedá se na ni pracovat, brouzdat po internetu, programovat, ale na PC za cenu konzole se taky nedá zrovna moc hrát...

Je to můj názor nikomu ho nevnucuju, ale na hraní u mě prostě konzole vede s jedinou vyjímkou a to jsou strategie (kromě Halo Wars ta je překvapivě dobrá na xboxu). Je to trochu daný leností, že se už taky nepotřebuju o všechno starat a všechno ladit. Proto jsem i vyměnil windows mobile za iphone.
  • Smazaný uživatel 21 srpen 2009 23:01:33
    Nedavam prednost nicemu, nejradeji bych mel vsechno, ale pritelkyne by me bohuzel rychle vypakovala. :-P Tak tak jsou trpeny ty stohy her na policich na platformy, co mam ted. :-(
  • VLAN 4 zář 2009 16:09:19 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Vždy jsem preferoval počítač a to z jednoho prostého důvodu. Mám rád klasiku, kterou si zahraju a zavzpomínám i dnes , a to mi třeba PS3 nedopřeje. Klasikou myslím hry typu DOOM 2, Mafia atd. Nejsem recesista co nehraje nové hry, ale rád si zahraju občas i staré a to prostě žádná dnešní konzole dnes nenabídne.
  • Smazaný uživatel 5 září 2009 15:12:23
    Komentář smazán.
  • VLAN 5 zář 2009 18:53:53 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    potom co jsem se dozvěděl co má XBOX 360 za HW a PS3, už si nemyslím že jsou to nějaké nadupané mašiny. dost jsem se divil když jsem zjistill že se XBOXU vyrábí grafika 90nm procesem, vždy jsem si myslel že je to moderní stroj, a myslím že moderní stroj by měl mít maximálně 65nm
  • Smazaný uživatel 5 září 2009 19:07:34
    No, jenze konzolákum na stroji moc nezálezí. Spís jim jde o to, ze jim to slape ve stejné grafice stejne (ne-li) líp jako na PC.
  • Smazaný uživatel 5 září 2009 22:17:28
    zumpar. S vetsinou veci souhlasim. Pokud me ma konzole hodne zaujmout, musi mi poskytnout nejakou pridanou hodnotu, neco jineho nez PC. Podotykam, ze pohodli to v zadnem pripade neni. U pocitace mam kreslo za 11 tisic, velmi kvalitni periferie a 22" monitor. Zadna konzole NENI schopna v otazce komfortu toto prekonat. Potom zbyvaji tri takove pridane hodnoty

1. bude to hrozne levne a poridim si to ciste ze zvedavosti, ackoliv mi to moc noveho neda. Proto mam ostatne treba PS2. Proc ne, kdyz ho z druhe ruky neni az takovy problem sehnat za pusinku. K tomu par tech nejlepsich her, co historie dala a PC nenabidlo (Metal Gear Solidy treba) a mame tu paradni koupi.

2. bude to "socialni". Neco podobneho jako Wii, ktere je ale bohuzel smesne predrazene. Zaskakat si s drahou polovickou u her, to PC nenabidne.

3. bude to maximalne mobilni, coz je samozrejme pripad handheldu, resp. meho PSP, ze ktereho mam uz vic nez ctvrt roku obrovske poteseni. :-) Takovy level God of War v posteli pred spanim, to ma neco do sebe...

Problem Xboxu a PS3 je v tom, ze poradne nesplnuje ani jedno...
  • VLAN 6 zář 2009 05:45:10 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Ano, neco jim chodí líp, a tak jim je to jedno, ale zase jsou ošizeni a skvělé věci typuz Physx u XBOXU a o Antialiasing u PS3
  • Smazaný uživatel 3 říjen 2009 11:59:04
    Podľa toho na čo to chceš.Ak si chceš poriadne zahrať tak určiťe konzola......X360....PS3....to je jedno.
  • Smazaný uživatel 3 říjen 2009 12:13:12
    Pár dôvodov prečo sú konzoly lepšie na hranie ako PC
    ........XBOX360..........PS3......Hranie je pohodlnejšie,lepší zážitok z hrania....možno je na PC viac hier ale na konzoly vychádzajú len tie nové a dobré(God Of War)........nie oko tie shity na PC
  • MartinezZ 3 říj 2009 12:56:40 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Mlátičky, hopsačky, autíčka, střílečky s auto-aimem. Každému co jeho jest. já jsem věren PC a nemám sebemenší důvod migrovat nebo mít jak PC tak konzoli. Strategie a RPG jsou stále v rukou PC.
  • VLAN 3 říj 2009 13:09:16 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Já hraji více hezních žánzů, ke konzolím mě táhnou spíše exkluzivní hry jen pro ně tvořené. tím myslím třeba Uncharted 2.
  • Ahurmen 3 říj 2009 16:37:04 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Mám Xbox 360 a chodím na něj, protože si u něj odpočinu.
    Sice GTA IV můžu hrát i na PC, ale s tou optimalizací to stojí za prd.
    Dále je tu Forza 3, která mě totálně přikovala k pohovce :))))
  • Ichitsugo 3 říj 2009 20:21:07 46 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    VLAN wrote:
    potom co jsem se dozvěděl co má XBOX 360 za HW a PS3, už si nemyslím že jsou to nějaké nadupané mašiny. dost jsem se divil když jsem zjistill že se XBOXU vyrábí grafika 90nm procesem, vždy jsem si myslel že je to moderní stroj, a myslím že moderní stroj by měl mít maximálně 65nm

Muj boze vlane kdyz se v tom nevyznas tak to nekomentuj xbox má Gpu 65nm ne 90 ...
    Jinak kdo říká že na xboxu si nezahraje staré dobré hry jako je doom 1-2 tak se šeredně mílí xbox live nabízí ke stažení (často i zdarma) starší tituly jako heretic,duke nukem 3D nebo již zmiňovanej doom ...
    A kdyz sem ti rekl ze ps3 nema antialiasing mel sis to proverit protoze ted uz umi emulovat 2x AA ....
  • VLAN 4 říj 2009 07:39:15 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Prosimte Ichisugo, přečti si nějaké recenze Xboxu, teď ano 65nm, ale první série byly 90 nm. Tímto zastaralým výrobním procesem byly vyráběny i lepší AGP karty.
  • VLAN 4 říj 2009 07:43:14 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Itchisugo- Jenže vyhlazování stran není u PS3 nazývané Antialising. A to jsem si ověřil než jsem to napsal. V tomto ohledu Xbox PS určitě překoná, ale na ten rozdíl si člověk zvykne.
  • matmanX 4 říj 2009 09:26:20 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    VLAN wrote:
    Prosimte Ichisugo, přečti si nějaké recenze Xboxu, teď ano 65nm, ale první série byly 90 nm. Tímto zastaralým výrobním procesem byly vyráběny i lepší AGP karty.
    první série se začala prodávat v roce 2006.
  • VLAN 4 říj 2009 11:22:13 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Ano, právě a podle toho co jsem četl se vyráběla její GPU 90nm.
  • Ichitsugo 4 říj 2009 12:39:23 46 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    dost jsem se divil když jsem zjistill že se XBOXU vyrábí grafika 90nm....
    Mel si to napsat v minulem case .. pravě že starsi xboxy se vyráběli s 90nm nikoliv dnes..

A ikdyž vyhlazování u ps3 neni nazýváno antialiasing tak to má stejnou funkci :)
  • VLAN 4 říj 2009 13:03:18 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Neboj, Intchisugo nechci tvrdit že je Xbox tak zastaralý, jen ta první generace. Ten co máš ty už bude v pořádku a celkem moderně vyrobený.
  • Ichitsugo 4 říj 2009 13:14:33 46 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Ja tady vubec neřešim svuj xbox... ale jen to že jsi měl upřesnit jak to s tou 90nm technologii myslis :)
  • VLAN 8 říj 2009 14:03:21 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Dobře, uzavřené téma :D.
  • VLAN 18 říj 2009 10:46:42 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    http://www.svethardware.cz/art_doc-9711B9A58E174CABC1257505007F0950.html - tady je link, který se zabývá HW dnešních konzolí. Podle něj je žebříček výkonosti tako:
    CPU:
    1.XBOX 360
    2.PS3
    3.Nintendo Wii

GPU:
    1.PS3
    2.XBOX 360
    3.Nintendo Wii

Propustnost RAM, rychlost čtení z HDD.
    1.PS3
    2.XBOX 360
    3. Wii

Z tohoto testu vyplývá hlavně to že Wii je ohledně HW něco jako PC s Pentiem 3. Další výsledek je to, že PS3 je až na CPU ohledně HW lepší stroj.
  • první předešlá
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.