Need for Speed SHIFT

• Sved101 10 srp 2009 12:57:32 3 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Zdravím všechny fanoušky motoristického sportu zejména série NFS za nedlouho nás čeká vydání dalšího pokračování této vele úspěšné série NFS s názvem NFS SHIFT. Podle tvůrců tohoto titulu máme čekat noví začátek této série. Na platformě XBOX 360 které jednoznačně vévodí Forza motosport se musí pánové z EA hodně snažit proto by s tímto dílem mělo přijít spousty novinek co se týče grafického zpracování či herní náplně včetně nové fyziky chovaní každého automobilu a módu kariéry . Aby EA zaujali a přitáhli širokou škálu hráčů bude nabízet obtížnost hratelnosti od arkádového stylu až po plnou simulaci pro ostřílené piloty.
  • Sved101 10 srp 2009 13:06:14 3 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Pište na toto fórum své poznatky tykající se NFS SHIFT na xbox 360 a další zajímavosti co se týkají této hry na tuto platformu.
  • matmanX 10 srp 2009 13:11:50 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Veleúspěšné??? tak to už dávno ne. Most Wanted byl poslední jakž takž slušný díl, od té doby to jde se sérií z kopce. a těm slibům bych rozhodně nevěřil. EA si vždycky nehorázně vymýšlejí. stačí si pustitnějaký rozhovor ohledně Sims 3, NFS Undercover nebo ProStreet. vždycky mluví o úžasných technologiích, realistickém zážitku a podobných blbostech. nakonec se ale ukáže, že rozdíl mezi staršími díly je spíš jen v několika malých a zbytečných drobnostech. prostě jim už hráči přestali žrát to, jak neustále vydávají tu samou hru s trochu pozměněným kabátkem.
  • Sved101 10 srp 2009 18:07:42 3 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Jsem stejného názoru a doufám že to konečně letos bude jiné taky na Shiftech nedělá nikdo z předešlích dílů!!!!! Ale dělají na tom lidé co se podíleli na GT Legends nebo taky na GT 2. Poslední NFS co jsem dohrál do konce byl Wanted. Zase z druhé strany EA teče do bot ohledně Forzy a taky jim dává na frak 2K Sport v dalších sportech takže by se mohli letos vytáhnout????? Snad ?????
  • VLAN 6 zář 2009 08:16:47 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Shift docela očekávám, jen by mě zajímalo, nevíte kolik tam bude možností tuningu??
  • MartinezZ 6 zář 2009 15:10:48 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Poslední NFS, co mě chytly, byly Underground 2. Potom mi sebrali tuning a šlo to do kytiček. A tak se na "znovuzrození" NFS docela těším, ale obávám se, že s tím tuningem to nebude nijak slavné, bude-li to vůbec. A za tuning nepovažuji možnosti výměny kapoty a samolepek.
  • VLAN 6 zář 2009 18:51:48 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Já by jsme by rád kdyby uz konecne vydali NF ve kterejch by neslo jen nakoupit paket 1, a pak motor paket 2 atd....prostě tim myslim aby vydali NFS kde by se mohly měnit tlumiče, pružiny, svody turba atd. prostě ne to co dělaj doteď aby to chápaly i 7 letý děti. Podle toho co jsem viděl ukázky z SHIFTU obávám se že tam moc tuningu nebude, ale byla by tam třeba zajímavá možnost vyměnit díly za karbonové, tím snížit hmotnost a mít lepší zrychlení, prostě doufám že to bude revoluční NFS a ne to co byly Carbony Prostreety a Undercovery...
  • MartinezZ 6 zář 2009 19:24:44 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    To, co píšeš, bylo možné u NFSU2 (nevím, jestli u NFSU1), v dalším dílu už nastoupily ony "balíčky" bez možnosti je blíže "ladit". Tam mě bavilo si hrát s každým posuvníčkem a zkoušet, co z auta dostanu při jejich správném vzájemném mixu. Což je poměrně zvláštní, protože v reálu mě auta naprosto nezajímají, auto nemám, ani řidičák a jediné, co vím, že to má 4 kola, motor, kufr, pedály a řadící páku :D Takže kdyby to bylo o něco složitější, tak by mé nadšení asi opadlo :D A zřejmě i proto šlo takové Live for Speed mimo mě...
  • VLAN 7 zář 2009 15:25:35 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Aha, tak to pro tebe je to lepší jak to bylo u Undergroun 2, ale myslímže to co udělali u Undercover bylo moc primitivní i na 10leté dítě...typu, kup si balíček č.3 a auto pojede rychlejš
  • MartinezZ 7 zář 2009 20:15:10 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Tak tak, hned u následujícího dílu jsem jen nevěřícně zíral s otevřenou pusou, co se jim to "podařilo udělat".
  • VLAN 9 zář 2009 14:57:18 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Buď chtěj dělat z hráču blb*e nebo si ulehčit práci..
  • krovak07 10 lis 2009 19:15:12 1 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Chtěl bych se zeptat, proč mi nejde v SHIFT nitro?...Zkoušel jsem ji přenastavit na jinou klávesu a taky nic! Docela mě to začíná srát!! :-D
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.