Kritika/Plusy her

• xsarar 10 srp 2009 07:49:20 478 příspěvky
    Viděn před 10 měsíci
    Zaregistrován před 11 lety
    Napadlo mne založit sekci kde budou moci hráči rozebírat hry s hlavním téma grafika hratelnost atd .

Tak co hráli jste už BF Heroes .

Ja ne ale chystám se
  • MartinezZ 10 srp 2009 08:55:58 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Hrál jsem.

Za prvé mě udivuje (resp. udivovalo), jak se to furt propagovalo jako hra v prohlížeči (což je svým způsobem pravda), což plno lidí pochopilo, že se to bude hrát jen v prohlížeči přes nějaký malý plugin a pak zírali, jak se jim nafoukly "Documents & Settings" :D

Za druhé málo map - furt to stejné dokola. Sice chápu proč, ale po několika minutách hrát po několikáté to stejné...

Za třetí pomalý pohyb. Mě přijde, že je pohyb po vlastních hrozně pomalý a plovoucí. Vůbec mi to přijde poměrně nepřehledné.

Za čtvrté absence komunikace. U týmových her je klíčová komunikace, což free MP v prohlížeči z principu nabídnout nemůže (mám na mysli in-build hlasovou komunikaci). Je jasné, proč to nejde a že lze použít TS, Xfire, Mumble apod., ale na serverech se nehraje týmově, jen každý za sebe. Takže alespoň mě to po chvíli přestává bavit, když je v každém tanku a džípu jeden člověk a ostatní jak trotli pádí přes mapu "pomalou levitací" po svých.

Za páté hudba. Švéd Joel Eriksson má na triku loading theme pro BF1942 (Vehicle_4), které se stalo hudebním symbolem BF her a které od té doby nesmí v žádné BF hře, v nějak přizpůsobené podobě, chybět. Za to mu díky. Toto hudební téma je podle mě nejlíp reinkarnované v BF1943, ale právě v BF:Heroes je hudební vložka v menu snad tím nejlepším, co se mi na hře líbilo. Taková rytmická blbůstka, ale perfektně padnoucí do kresleného světa BF:H.
  • xsarar 11 srp 2009 09:19:03 478 příspěvky
    Viděn před 10 měsíci
    hmm... Ale moje nej BF je BF 2142 . Hrali jste ho?? Super parba
  • MartinezZ 11 srp 2009 10:36:48 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Hrál jsem i to, ale jen chvíli, bohužel mě to nijak nezaujalo. Holt jsem fanda WW2 a současné konflikty z východu a konflikty z budoucnosti mě moc netankují :( Možná proto, že pohled na turbany/korejce není až tak černobilý a v budoucnosti je to furt to stejný: západní koalice vs. východní osa apod.
    Zkoušel jsem kdysi i Enemy Territory: Quake Wars, který by mě možná i bavil, kdybych za dobu zkoušení narazil alespoň na jeden server, kde by nehráli jen mamlasi ...
  • xsarar 11 srp 2009 10:40:09 478 příspěvky
    Viděn před 10 měsíci
    v BF hraju hlavne titan mod. Jsou v nem dve velke lode vase a nepritele obsazujete raketova sila a vyradite tak stit jedne z lode ( titan ) kdyz je stit vyyrazen vniknete na bitevni letajici löd a znicite ji zevitr prijde mi to zajimavejsi nez klasicky CTF
  • Zeld.ik 14 srp 2009 12:14:54 4 příspěvky
    Viděn před 7 lety
    BF HEROES jsem zkoušel, ale nijak zvlášt me to neoslovilo ..
  • MartinezZ 14 srp 2009 13:19:59 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Titan Mod - právě nedávno jsme předělávku týhle mapy zkoušeli v Team Fortress 2 pro PayLoad - moc dobrý :D
  • xsarar 16 srp 2009 19:07:27 478 příspěvky
    Viděn před 10 měsíci
    TF 2 jsme nidky nehral . Docela men to laka nekdy bych si ho chtel zahrat. Uvazuji o koupi :)
  • Smazaný uživatel 16 srpen 2009 19:11:12
    Jedina MP hra ktera me totalne prekvapila i kdyz po vydani hned ne tak je World in Conflict...
  • xsarar 16 srp 2009 19:42:28 478 příspěvky
    Viděn před 10 měsíci
    Nidky jsem to na vlastni oci nevidel ani nehral ale podle videi ktere jsem mel sanci (bohudik) videt tak se mi docela libili a myslim si ze je to docela dobra hra.
  • MartinezZ 16 srp 2009 19:55:06 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Hra perfektní, ale tak jako u každé MP hry, hodně záleží na lidech, na které narazíš.
  • VLAN 6 zář 2009 11:36:31 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Mě hodně bavil FC2 Multak, jenze byl furt přeplněnej a hrat v 16lidech na maly rozloze je vonicem, když jsem si cgtěl založit vlastní hru tak to blblo :((. Jinak SP je povedený, až na to dlouhé cestování
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.