Hudba

• matmanX 15 ÄŤec 2009 12:18:15 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Tak co tady všichni pousoucháte??? Já teda nedám dopustit na starší rock, např. AC/DC a moje nejoblíbenější písnička je Freebird od Lynyrd Skynyrd.
  • Smazaný uživatel 15 ÄŤervenec 2009 13:31:26
    Já jsem nadsenec pro filmovou a herní hudbu, takze Zimmer, Oakenfold a Badalamenti prevazujou. Momentálne nej(o)poslouchanejsí album Half Life 2 Orange Box OST. Jinak krom toho mám rád Mobyho, Massive Attack a dalsí elektronické hrátky. Jinak si rád poslechnu i to, co je práve v rádiu.
  • MartinezZ 15 ÄŤec 2009 15:09:09 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Mě je to v podstatě jedno - pokud mě hudba nějak jakkoliv zaujme, nevadí mi .Takže cokoliv od klasiky po rock. Hrubší nemusím, tyrolskými jódlovačkami a dechovkou opovrhuji.
  • Smazaný uživatel 19 ÄŤervenec 2009 17:07:30
    DooMa jsem poslouchal a díky za typ nastránku, omrknu ji.
  • Simonix 23 ÄŤec 2009 12:12:25 45 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    Ja osobne mam rad elektronickou hudbu, prevazujice drum and bass. Ovsem poslechnu si takrka cokoliv se mi libi a nejakym zpusobem me zaujme.

to Cpt. Kubulus : Co letosní koncert Massive Attack v Lucerne, das si?

http://www.radio1.cz/ predpokladam, ze vetsina z Vas zna
  • Smazaný uživatel 23 ÄŤervenec 2009 15:43:36
    Ten koncert si asi nechám ujít. Zádnej hroznej fanousek nejsem, ale rád si to poslechnu.
  • MartinezZ 28 ÄŤec 2009 21:20:30 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    leebighu, založ na tohle téma novou diskuzi a tenhle příspěvek tam zkopíruj jako první - tady by to mohlo zapadnout a není to špatný nápad :)
  • matmanX 28 ÄŤec 2009 23:20:36 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    leebigh wrote:
    Když tady řešíme hudbu - tak z jakých zdrojů získáváte muziku ? Kupujete CD, nebo elektronicky přes i-legalne.cz, nebo stahujete MP3 ?
    Já osobně již hudbu moc pečlivě nesleduji, jenom pokud mne něco zaujme. Finance investuji do her, ne do hudby, CD kupuji velmi zřídka. Občas pořídím něco na i-legalne, ale platím tam Coke body, takže se vlastně k hudbě propiju.
    Jinak pak pracovat se staženou hudbou je opruz, má to DRM, můj MP3 přehrávač to nestráví, takže pokud to chci převést do MP3, musím to vypálit na CD a následně převést do MP3...

já hudbu stahuju free z internetu. zkoušel sem už i-legalne.cz, taky sem tam jenom přihodil body z Coca Coly, ale dost mě to zklamalo. za 35Kč si koupíš písničku, která není v mp3 a má DRM ochranu, takže nefunguje na většině mp3 přehrávačů a některých přehrávačů v PC (starší verze Winampu). CD mám jenom jedno, protože se mi často z alba líbí jenom jedna/několik písniček a celé se mi to rozhodně kupovat nechce, navíc na CD sou taky různé ochrany, takže by to byl další problém.
  • MartinezZ 30 ÄŤec 2009 19:34:35 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Jj, Galbadia je jedna z těch neznámějších - stránky jsou sice plné hudby, ale proti tomu, co se nachází na tamním fóru, je to nic :D
  • Smazaný uživatel 2 srpen 2009 12:55:42
    No to byl slusnej podraz. MartinezZ mel málem leebigha na svedomí.
  • MartinezZ 2 srp 2009 14:20:43 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Řešili jsme PMkou :) U Avasta mě tohle nepřekvapovalo :)
  • VLAN 6 zář 2009 14:49:32 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Já osobně poslouchám hudbu která se mi líbí, a neřešim jakého je žánru
  • MartinezZ 6 zář 2009 15:47:39 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    VLAN - tak, tak
  • VLAN 6 zář 2009 18:47:22 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Prostě když slišim písničku kteríá se mi líbí tak si jí seženu( tím nemyslím warez), ale znam lidi, kteří by nepříznali uzčitýý hudební žánr i kdyby se jim ta písnička líbila...a bohužel taklových je dost
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.