Red Faction: Guerrilla

• Lumirel 22 ÄŤen 2009 10:21:11 80 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    Zaregistrován před 11 lety
    Momentálně hraju tuhle hru založenou na destrukci všeho kromě terénu. Zatím jsem v kampani na čtvrtém území "Oasis" a královsky se bavím. Bohužel nemám zas tolik času, takže denně si tak hoďku až dvě zahraji, na což je tahle hra ideální.

Tak trochu přemýšlím, že to nikde v recenzi nezmínili. Tahle hra je hodně "casual-friendly". Mise nejsou přehnaně dlouhé, občas jsou trošku náročné, což je jedině dobře. Uložit to lze, až na mise a boje, kdykoliv. Od poloviny hry se lze teleportovat na či i mezi základnami a obtížnost na "normal" není vůbec těžká. I když mě někdy "skoro-nekonečné" posily EDF dost otravují, speciálně v případě, že už EDF nemá skoro žádný vliv na území, je to velice podivné.

Každopádně, už jste to někdo zkoušel hrát online? Já jsem se k tomu zatím nedokopal, ale zajímají mě vaše dojmy jak z hraní SP tak i z onlinu.
  • matmanX 25 ÄŤen 2009 18:12:14 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Na tuhle hru se těším, ale bohužel si budu ještě muset počkat na PC verzi.:(
  • Lumirel 25 ÄŤen 2009 18:50:57 80 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    PS3 verze mě vyšla asi o stovku či dvě víc (max) než bych dal za PC verzi... a já tak nerad čekám na dobré tituly. :)

RF:G se rozhodně vyplatí, na "vyblbnutí" je to doopravdy výborné. Nekonečné posily EDF jsou sice občas na nervy, ale na "Normal" to není až takový problém.
  • peca_cz 26 ÄŤen 2009 04:36:37 48 příspěvky
    Viděn před 2 lety
    re: Lumirel Ty jsi nezkoušel MP demo RF:G? Já jo a vypadalo to zábavně. Tuto hru mám v plánu koupit, ale mám toho na PS3 tolik nedohraného, že pořád ještě čekám. :)
  • Lumirel 29 ÄŤec 2009 12:34:47 80 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    MP demo jsem nezkoušel. Ale online mód je v RF:G docela prča.. :)
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.