Free MMO Stránka 2

další Závěrečná
  • VLAN 6 zář 2009 11:37:55 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Přesně souhlasím s MartinezZem, taky nehraju, příjde mi to ztráta času
  • Smazaný uživatel 6 září 2009 16:25:09
    MMO je super vec. A najme FREE MMO...podľa mňa je MMO takmer to isté ako SP hry. Aspoň u mňa to tak funguje. Každé MMO ma po čase prestalo bavyť. Mne asi žiadna závyslosť nehrozý:D:D:D:D
  • VLAN 6 zář 2009 19:00:00 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Kdyzje clovek normální a delá proi hraní přestávky, tak mu žádná závislost nehrozí...
  • rodier 9 pro 2009 22:19:57 8 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    Zaregistrován před 12 lety
    Mno tak jsem si precetl tohle forko a musim se smat. Ti co tady pisou o "free mmo jsou na nic, jste tam chudaci kdyz si nezaplatite" tak jsou bud
    a) loseri kteri v takove hre dostali na prdel a svadeji to na itemy
    b) nikdy nic takoveho nehrali.

Docela se pohybuji ve svete MMORPG her a tak vim ze snad neni jedina MMO kde byste si mohli koupit vybavu a byt tak lepsi nez ostatni hraci. Vetsinou jde jen o okrajove veci, maximalne nejake zrychleni expy, mounti a peti. V par MMO i flasky na HP/MP. Ale nikdy vybavu ktera by nesla ziskat poctive ve hre.

Jak nekdo psal MMO nehraje kvuli ztrate casu. Ztrata casu jsou prave singlovky. Clovek se v nich pachti a k cemu? Dohraje ji a smaze. Samozrejme adventury a akcni hry to je neco jieho ale single RPG? tam clovek pachti s postavickou kterou potom smaze a nema to budoucnost. U MMO clovek vi, ze je to v podstate na furt. Kdykoliv se k ni muze vratit.

Single hry jsou proste jen na relax, kratkodobe u nich clovek skutecne nic neziska. U MMO clovek buduje komunitu, vztahy, dela si pratele, pripadne proste investuje cas do sve postavicky ktery jednou zhodnoti (proda, vyhraje turnaj ..)

Takze MMO vazne neni ztrata casu. (na 2. stranu kdyby nebyli singlovky u ceho by clovek relaxoval? rad si zahraju MW2 single na par hodin super pribeh.. ale hrat dlouhe single rpgcko? nebo online FPS ktera nikam nevede? to fakt ne..)
  • Smazaný uživatel 10 prosinec 2009 16:34:01
    To roider no hele to ze tady prosazujes ze hrani MMORPG je dobre coz silne pochybuju. Uz jen pro to ze si ziskas zavislost a to je urcite neco co je fakt hezky ziskat heh..
  • Lulik22 18 led 2012 22:04:38 15 příspěvky
    Viděn před 5 lety
    Zaregistrován před 9 lety
    Tento rok přechází MMORPG Aion na free2play :-) Nejsem si jistý kdy, ale jestli si pamatuji dobře, tak má vyjít někdy na jaře nebo konci jara :-) Takže určo zkusím. World of Warcraft je taky fre2play, ale jenom do levlu 20 což není až tak špatné :-). Když dáte steam a dáte hry zadarmo, taky se objeví hodně MMORPG zadarmo :-) Které bych doporučil, tak to nevím, každý má svůj vkus. :-)
  • Zocom 11 zář 2017 15:27:55 1 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zaregistrován před 3 lety
    Já jsem dlouho hledal MMORPG co nebude PayToWin no a konečně jsem jí našel DFO = DungeonFightersOnline. Ačkoliv tam má mikrotransakce jde defakto o skiny a jiné customizační kraviny, jinak gear atd. si musíté získat normální cestou nabo to co jde samozřejmě tak přes systém crosserver tradingu = vpodstatě jsou to aukce nazačátku můžete vystavit max. 10 věcí co chcete prodat - dá se tak dobře vydělávat když třeba vyrábíte lektvary který jsou dost žádaný nebo craftící materialy apod. V samotným soubojovým systému jde víc o hračský skill než vaší výbavu, samozřejmě ten rozdíl když máte na sobě uncommon výbavu a já mám unique set tak to člověk pocítí jak cip > tím chci říct že rozdíl v lvl. moc nehraje roli. Je tam velká variabilita class sočasně 13 (+2 speciální) každá z těch 13 má ještě 4 subclassy + professe (Alchemista, Enchanter, Disambler - výroba craftmateriálu, PuppetMaster) . Arena je sice povolená až od 50. lvl, což je z důvodu aby jste zvládali soubojovou mechaniku. A ta je celkem zajimavá můžete totiž své skilly používat instantně přes skilsloty nebo se naučit tzv. movelist tedy jako kdyby jste hralí kupříkladu Tekken (teď mě lepší známější příklad nenapad) , ačkoliv se to může zdát těžší přináší to sebou odměnu až poloviční cena many a rychlejší cooldawn a to bude asi hodně důležitý v arénách ("asi" - jsem lvl. 42 a arenu jsem ještě nepoznal). Je to dost co se o tom dá ještě říct...

A teď něco na závěr pokud do toho někdo půjde a chtěl by jít do cz/sk party/guildy tak ať se mi ozve na egi@volny.cz . Současně je tam česká komunita takřka neexistující a jako Kopitník (pupetmaster) hladám hlavně Supporta a Třeba i alchimistu ale budu rád za kohokoliv. 8-)
  • další Závěrečná
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.