EuroGamer.cz Stránka 4

další Závěrečná
  • MartinezZ 11 čec 2009 11:12:16 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Může se někdo ze zainteresovaných vyjádřit, jak to vypadá s EG.cz? Po prvotním zájmu a nadšení tu chcípnul pes. Fórum má k tomu z EG.net pořád dost daleko, OTčkama ve vláknech se nešetří a nikdo to nehlídá. Opravy chyb zatím také nejsou zrovna 2x viditelné. Byla by škoda to tu nechat umřít po takovém prvotním hype a zamýšleným účelem...
  • Smazaný uživatel 11 červenec 2009 13:02:38
    Bff...Mozná ze te vyslysí bůh. Ale redakce zrovna chatuje na jinym webu, moc sancí bych si nedával.
  • MartinezZ 11 čec 2009 13:35:32 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Předpokládám, že licence nestála málo, vyjednávání taky zabralo nějaký čas a jestli se někdy v minulosti přemýšlelo, že si EG.cz na sebe zače vydělávat sám, tak to, dle současné podoby, byla asi hodně přemrštěná fantazie... BUDÍČÉÉÉÉÉÉÉÉK!
  • Smazaný uživatel 11 červenec 2009 14:03:30
    Tohle je slo skutecne od srdce:-)
    Berte si z toho príklad Eurogameri. Ale MartinezZ, myslím, ze se výsledku tímto způsobem nedoberes. Zkus napsat adminům na e-mail, ale presto bych vůbec nejakou
    odpoved necekal. Bere se to to, jak bych to jen rekl,...laxne, to je to pravé slovo.
  • Smazaný uživatel 11 červenec 2009 22:25:07
    Já nevim, na druhou stranu se nadeje porád nevzdávám. Ale souhlasim s leebighem, meli byste se více cinit.
  • MartinezZ 11 čec 2009 22:39:51 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Dovolím si poupravit Cpt.Kubuluse: "Měli byste se vůbec nějak činit".
  • Smazaný uživatel 12 červenec 2009 00:16:45
    To je fakt, chtelo by to zapráhnout oteze...Bohuzel nás tady zcela ingnorujou.
  • Lerak471 12 čec 2009 09:43:09 183 příspěvky
    Viděn před 8 lety
    Jejich chyba... my se jich tady nebudeme doprošovat. Je to jejich web a když chcou aby sem nikdo nechodil, tak ok
  • Smazaný uživatel 12 červenec 2009 11:45:13
    Porád tu jsme ale my. To jim asi stací:D
  • Smazaný uživatel 12 červenec 2009 16:33:47
    To já mám podobne. Vzdycky, kdyz uz se odhodlám dohrát Zaklínace, tak ho hraju tak pulhodinku a pak mrknu práve na Eurogamer. Pak se na to znovu vykaslu a du hrát znovu. Ale stejne má ta hra bug, ze po nejaké dobe sama spadne. Takze mi aspon windows porád nehlásí chybu...
  • Smazaný uživatel 12 červenec 2009 16:42:15
    To kdyz más po ruce tak dobrého spolubojovníka, můzete hrát nejakou hru s kooperací. Tedy, samozrejme, az do ni vyroste .... nebo tak nejak.
  • Smazaný uživatel 13 červenec 2009 10:05:29
    King Kong mel výbornou atmosférou a obzvlást oblast s T-Rexem mi rozproudila adrenalin v tele. Bohuzel, s novým pocítacem prisly i Visty. A ty King Konga nemilosrdne odmítají.
  • VLAN 6 zář 2009 06:39:48 357 příspěvky
    Viděn před 9 lety
    Jo, mᚠpravdu, kvůli těmto hrám mám i XP, škoda, že ten T-Rex moc zabít, jinak mě se ta hra ve své době líbila
  • další Závěrečná
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.