EuroGamer.cz Stránka 3

• Ahurmen 3 ÄŤen 2009 15:44:53 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zaregistrován před 11 lety
    Railbot wrote:
    Tenhle design je po stránce použitelnosti naprostá katastrofa.

Pokud ti příjde uplně nejlepší, že každý druhý web je stylizován do černé barvy, tudiž jsou de facto stejné, tak mi věř, že za pár let už se ti z tmavých webů bude chtít zvracet když to tak řeknu.

Eurogamer má dle mého nadčasový design, který je krásný a přitom přehledný. Taková kombinace se jen těžko delá.
  • Smazaný uživatel 3 ÄŤerven 2009 15:50:38
    O barvách se vůbec nebavím, ty jsou ok, říkám použitelnost. Jelikož se kolem webů tak trochu motám, vím o čem mluvím. Provést na tomto design uživatelské testování, tak by se majitelé nestačili divit, co mají za nevyhovující zmetek. Chápu, že to 1:1 vychází ze zahraničního bratříčka, protože je to tak bez práce, stačí jen lokalizovat texty, ale příliš šťastná volba to není.

Mimochodem ty tmavé weby navštěvuji již hodně let a nevolno mi z nich ještě není. Já chodím číst informace, ne se kochat grafikou webu. A právě ty informace jsou zde nepřehledné.
  • Ahurmen 3 ÄŤen 2009 16:04:49 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Pokud jsou články nepřehledné, tak si je jednoduše kopíruj do WordPadu :)
  • Smazaný uživatel 3 ÄŤerven 2009 17:19:34
    To je výborný řešení, jasně. Není to jen o barvách a nepřehledných článcích, ale asi je zbytečný o tom tady vykládat. Tady se konstruktivní diskuze asi taky bude hledat marně :)
  • Keron 3 ÄŤen 2009 17:27:08 4 příspěvky
    Viděn před 3 týdny
    Railbot wrote:
    To je výborný řešení, jasně. Není to jen o barvách a nepřehledných článcích, ale asi je zbytečný o tom tady vykládat. Tady se konstruktivní diskuze asi taky bude hledat marně :)
    Stačí vysvětlit, co přesně ti vadí. Dát určitý příklad, něco s čím se dá nějak pracovat, o čem se dá diskutovat. Zatím mluvíš v moc obecném měřítku. Popřípadě bys mohl dodat, jak bys tyto problémy vyřešil.
  • Ahurmen 3 ÄŤen 2009 19:42:03 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Keron: Ono je zde špatné to, že EGCZ s tím nic stejně nenadělají, neboť nejspíš nemůžou v takové míře, aby se to pro někoho stalo přehlednější.
    Eurogamery mají jednotný styl a nejspíše nedovolí ho měnit.
  • Keron 3 ÄŤen 2009 19:51:57 4 příspěvky
    Viděn před 3 týdny
    Ahurmen wrote:
    Keron: Ono je zde špatné to, že EGCZ s tím nic stejně nenadělají, neboť nejspíš nemůžou v takové míře, aby se to pro někoho stalo přehlednější.
    Eurogamery mají jednotný styl a nejspíše nedovolí ho měnit.
    Tak samozřejmě, mě jen zajímalo, jak si náš kolega představuje ideální herní web. Mě tento více než vyhovuje a z mého pohledu pohotově překonává TG nebo třeba Bonusweb a jim podobné.
  • MistrAyoun 3 ÄŤen 2009 20:43:06 4 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Zajímalo by mě celkem i v čem spočívá ona nepřehlednost.. Úvodní stránka má trochu více sekcí kde si člověk trochu musí zvyknout na její členění.. ale po projetí se v ní orientuju více než dobře..
    Dále sekce na levé straně kde mam druhy článků seřazeny dle datumu vydání.. to mi příjde maximálně přehledné.. Možná až na to, že zatím chybý rozčlenění periférií což může být dočasné v začátcích pro menší počet článků..
    Celkově mi ale design přijde jednoduchý, přehledný a koukatelný.. (; Ale hlavní klady tu vidím ve funkcích, které dlouho chyběli... seznam přesných dat vydání.. konečně nebudu muset zjišťovat jednotlivě kdy má jaká pecka vyjít..
    Celá sekce TV s videem s nastavitelnou kvalitou.. až to bude naplněný videama všeho druhu tak nebudu muset hledat všude možně trailery a zase budu mít všechno pohromadě a přehlědně... (:
    Fóra, diskuze, skupiny ve kterých se může každý vyjádřit či diskutovat o všem.. a mnoho dalších... Proto se ptám.... Co víc si přát ? xD
  • Calder 4 ÄŤen 2009 16:01:43 57 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    podle mně je tento dez jeden z nej v herních webech, je to pastva pro oči :D, jako že prostě se na to příjemně dívá atd... hl strana je dle mého názoru vynikající i přehledná.
  • Etyx 4 ÄŤen 2009 16:25:54 34 příspěvky
    Viděn před 7 lety
    Uvodni stranka mi ze zacatku prisla taky neprehledna, ale uz jsem si ji oblibil a orientace v ni je snadna.

Me osobne by spis zajimalo kdy se budou moc psat uzivatelske recenze... Treba pro hry na iPhone/iPod touch nepredpokladam, ze nekdo z redakce napise nakou recenzi :)
  • Upuaut 7 ÄŤen 2009 14:13:23 75 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Mne by zajímaly dvě věci, kdy konečně nebudu muset pořád přehazovat nastavení znakové sady (mám tady ten problém pouze já?) a dále pak jestli by nebylo možné, aby uživatelé přímo přidávali hry do databáze - je zoufale nedostačující.

(a kdyby byla možnost nahrát svou sbírku her třeba přes csv taky bych se nezlobil)
  • MartinezZ 7 ÄŤen 2009 15:42:49 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    CZ - ví se a řeší se

Na ostatní se podívej na Eurogamer.net a pokud to není ani tam (a já ti rovnou řeknu, že není), tak tomu moc šancí nedávej. Přidávání nových featur bude teoreticky možné žádat až po kompletním vyladění webu, a to do "zítra" rozhodně nebude...
  • Marcelzvon 9 ÄŤen 2009 07:25:09 414 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    No chlapci z EG díky i za tento začátek, zatím se daří i to , že je to tady zatím opravdu o hrách, hraní a Herní scéně, doufám v udržení tohoto stavu, a pro Ty co si myslej , že tomu tak být nemusí...bych připravil horkou půdu pod nohama a pár Fajrbolů patrolujících ve vzduchu nad EG...reporty z E3 se líbily , díky Milošu, a držím Vám palce ve Vašem bohulibém konání, a ať je to tady opravdu jen,,o HRÁCH...,,!! Marcel od Zvonu...,,Kdo si hraje , nezlobí,,.
  • rodier 15 ÄŤen 2009 16:17:19 8 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    Mne by zajimalo zda se budou najimat nejaci externisti ;)
  • Ahurmen 15 ÄŤen 2009 19:35:35 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    rodier wrote:
    Mne by zajimalo zda se budou najimat nejaci externisti ;)

Od toho tu je možnost psát uživatelské recenze.
    Myslím, že to výjde celkem nastejno :)
  • Calder 18 ÄŤen 2009 21:08:18 57 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Heledte a co takle že by mohli uživatelé přispívat do "výběrů pozadí(skinů)"? jako že by se zadali nějaké rozměry atd.... a mohli by sme něco vykutit a poslat to redakci ta by to zhodnotila atd.. a mohlo to být tady, tedy pokud ty skiny nemusí být přes UK EG...
  • MartinezZ 18 ÄŤen 2009 21:31:43 815 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Obávám se, že skoro všechno musí být přes EG.net. A také se obávám, že to tu nějak usíná - jestli chtějí EG.net nějaké příjmy (frechees bez příjmů je jako Xzone bez slev :D), tak už by se s tím mělo začít hýbat. E3 už je minulostí a pomineme-li videjka a fotečky, tak těch článků...
  • Smazaný uživatel 22 ÄŤerven 2009 17:14:26
    Výborné! Pribylo tlacítko tesím se na hru a moznost kliknou na "ANO" nebo "NE". Prosím vás, je sice hezké, ze jste se na to úplne nevyflajzli ale nechce se mi verit, ze to vsechno pujde takhle pomalu. Ale vlastne co....kdo nekam spechá? :D
  • Calder 22 ÄŤen 2009 18:41:42 57 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Jj taky sem si všim jak to přibylo, ještě okolo oběda, kdy to bylo ještě anglicky =), dál sem si všim (pokud je to dýl tak sry, já si toho všim teď) že konečně si nemůžeš přidat hru do sbírky, která ani nevyšla (někdo si tu přidával do svírky AC2) a hledání hry podle platforem... myslím že časem se to tu dovede k dokonalosti =)
  • Ahurmen 22 ÄŤen 2009 19:56:28 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Všechno chce čas, počkejte za rok, to už to tu bude snad kompletní a my čtenáři budem spokojeni :)
  • Calder 22 ÄŤen 2009 20:59:25 57 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    btw. do kolekce her už mužem přispívat i my=))
  • Ahurmen 22 ÄŤen 2009 21:03:21 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Calder wrote:
    btw. do kolekce her už mužem přispívat i my=))

Kde, jak? Žádnou funkci jsem zatim nenašel, nebo mám namysli něco jiného než ty :)
  • Smazaný uživatel 23 ÄŤerven 2009 06:28:04
    Calder: Mozna je to jeden z tech, co k tomu budou mít právo :O
  • DaryCZ 24 ÄŤen 2009 19:20:21 22 příspěvky
    Viděn před 10 lety
    Ahurmen wrote:
    Railbot wrote:
    Tenhle design je po stránce použitelnosti naprostá katastrofa.

Pokud ti příjde uplně nejlepší, že každý druhý web je stylizován do černé barvy, tudiž jsou de facto stejné, tak mi věř, že za pár let už se ti z tmavých webů bude chtít zvracet když to tak řeknu.

Eurogamer má dle mého nadčasový design, který je krásný a přitom přehledný. Taková kombinace se jen těžko delá.

kazdy druhy web je do cerna, takze kazdy druhy web je do bila... 50 na 50... ty voe to je zase hlod
  • Simonix 30 ÄŤen 2009 07:50:14 45 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    Může mi někdo vysvětlit, jaký je rozdíl mezi Prvními dojmy, Dojmy a Preview? Všechny se vyskytují pod odkazem na Preview.
  • Simonix 30 ÄŤen 2009 12:57:18 45 příspěvky
    Viděn před 1 rokem
    Zajimalo by me, co byste rikali na to, ze by se v ramci naplneni ceske odnoze Eurogameru prebirali nektere clanky z ostatnich verzi ( EG.net... atd.)?
    Preci jen jsou vsichni zastiteni jednou znackou, tak proc ne?
    To me privadi na dalsi otazku, jak velkou svobodu maji autori .cz co se tvorby tyce, financni zavislosti?
  • Ahurmen 1 ÄŤec 2009 14:27:33 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Simonix wrote:
    Zajimalo by me, co byste rikali na to, ze by se v ramci naplneni ceske odnoze Eurogameru prebirali nektere clanky z ostatnich verzi ( EG.net... atd.)?

Každý článek je autorským dílem spadající pod autorský zákoník.
    EuroGamer Network by musel mít ve smlouvě s redaktory, že veškerá jejich autorská díla spadají pod křídla EG Network a tím i celé autorstvý na tyto články.

Nevím jak to mají začízené, ale podle mě to prostě nemůžou, i když je to jedna "komunita".
  • matmanX 2 ÄŤec 2009 14:50:06 336 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    Ahurmen wrote:
    Simonix wrote:

EuroGamer Network by musel mít ve smlouvě s redaktory, že veškerá jejich autorská díla spadají pod křídla EG Network a tím i celé autorstvý na tyto články.

Nevím jak to mají začízené, ale podle mě to prostě nemůžou, i když je to jedna "komunita".

to je škoda, u starších her nejsou skoro žádné informace, jenom prázdný profil.
  • Ahurmen 3 ÄŤec 2009 09:41:23 368 příspěvky
    Viděn před 3 lety
    matmanX wrote:
    Ahurmen wrote:
    Simonix wrote:

to je škoda, u starších her nejsou skoro žádné informace, jenom prázdný profil.

Copak pokud to je tak, jak si myslím, tak by stačilo se domluvit s autory těch článků a bylo by to vyřízeno.
Přihlaste se pro reagování

Sometimes posts may contain links to online retail stores. If you click on one and make a purchase we may receive a small commission. For more information, go here.